www.autokarowe.eu - bilety autokarowe na połączenia w Polsce / Europie

Lorek Bremen

Informacje o przewoźniku.

Lorek Bremen to firma przewozowa z siedzibą w Gdańsku, która swoją działalność rozpoczęła prawie 20 lat temu (w 1993 roku). W ofercie firmy znajdują się międzynarodowe połączenia autokarowe z Polski do Niemiec. Przystanki w Niemczech wszystkich realizowanych połączeń znajdują się w miejscowościach: Hamburg, Bremen i Bremerhaven. Z kolei miejscowościami docelowymi po stronie polskiej są: Częstochowa, Gdańsk, Gdynia oraz Warszawa. Lorek Bremen dysponuje nowoczesnymi autokarami marek Neoplan, Bova oraz Setra, wyposażonymi w toaletę, klimatyzację, ogrzewanie, barek oraz wygodne fotele. Firma stawia na profesjonalną obsługę, która zapewni miłą i bezpieczną podróż. Najważniejsza jest wysoka jakość świadczonych usług, a co za tym idzie - zadowolony klient. W związku z ciągle poszerzającym się gronem klientów, przewoźnik wprowadza nowe promocje, a także nowe połączenia.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.

Powrót do wykazu przewoźników

Formularz rezerwacji

autokar
Bezpieczna rezerwacja

biletyDokonując rezerwacji biletów autokarowych poprzez nasz system rezerwacji On-Line - Autokarowe.eu zyskujesz pewność i bezpieczeństwo transakcji.

monetyAkceptujemy płatności elektroniczne i przelew tradycyjny. Rezerwacja biletów autokarowych poprzez formularz internetowy lub telefonicznie.